הוראות ומסמכים נדרשים להזמנת שומה לדירת/בית מגורים - שלב א'

 1. מסמכים נדרשים (ככל שנמצא בידי הלקוח – יותר טוב):
 2. מסמכים משפטיים:
 • נסח טאבו עדכני/הסכם חכירה/אישור זכויות מחברה משכנת.
 • במידה והדירה רשומה כתת חלקה - תשריט בית משותף (עדיף למייל. יש לבחור באפשרות הרביעית: תבמ תשריט + תקנון + צו בית משותף 21 אגרה + 96 שירות).
 • טופס תשלום ארנונה.
 • הסכם מכר אחרון של הנכס, חוזה שכירות (אם מושכרת).
 1. מסמכים תכנוניים:
 • תיק בניין הכולל היתרי בנייה ותשריטים של הנכס.
 • שומה קודמת (אם בוצעה לנכס).
 1. מסמכים ומידע נוסף:
 • האם ידוע על תקרת פלקל, גז רדון, אנטנה סלולרית וכל מפגע באזור?
 • מסמכים ופרטים נוספים שרלבנטיים לדעתך.
 1. קבלה וחתימה על הצעת המחיר והזמנת העבודה:

ושליחתה למשרד באמצעות פקס או באמצעות This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (באם מצרפים חתימה לקובץ) או בעת ביקור השמאי בנכס (אם הפגישה עם הלקוח).

 1. תשלום ראשון:

לפי הוראות המפורטות בהזמנת העבודה שנשלחה ללקוח. את התשלום מומלץ לבצע באמצעות בהפקדה בנקאית לבנק הפועלים 12 סניף 718 חשבון 650093, או בכרטיס אשראי בשיחה טלפונית למשרד, וזאת כדי שתתחיל העבודה על הנכס עוד טרם הביקור בנכס. לחלופין, ניתן לשלם באמצעות המחאה/מזומן שתשלח בדואר (עדיף במעטפת דואר מהיר - 24 שעות) לכתובת המשרד, או במסירת צ'ק/מזומן בעת הביקור בנכס.

"עוֹד אֶבְנֵךְ וְנִבְנֵית, בְּתוּלַת יִשְׂרָאֵל:  עוֹד תַּעְדִּי תֻפַּיִךְ, וְיָצָאת בִּמְחוֹל מְשַׂחֲקִים." (ירמיהו לא')

כניסות: 17962
קטגוריה: הנחיות להזמנת שומה עידכון אחרון ב-חמישי, 21 יולי 2016 נכתב על ידי מנהל אתר הדפסה דואל

המשך לדפים ומאמרים רלוונטיים:

על המשרד:

המשרד מנוהל ע"י יונתן לוי בירותי, שמאי מקרקעיןועורך דין, בעל תואר שני במנהל ציבורי וביקורת פנים, עם ניסיון בתחום השמאות מקרקעין מזה כשש שנים, עבד עם גופים ציבוריים (מוסדות המדינה, בנקים) ופרטיים (פרי-לאנס, משרדי נדל"ן, בעלי נכסים). המשרד פועל ברוח התורה והצדק – ללא משוא פנים"וְכִי תִמְכְּרוּ מִמְכָּר לַעֲמִיתֶךָ, אוֹ קָנֹה מִיַּד עֲמִיתֶךָ אַל תּוֹנוּ, אִישׁ אֶת-אָחִיו" (ויקרא כה') ומתן שירות אדיב. נא לא לגלוש באתר ולא לפנות לייעוץ ביום שבת קודש.

האתר נועד לסייע בידכם להכיר את המשרד ותחומי עיסוקו. באמצעותו תוכלו לקבל מושג והסבר ראשוני על תחום המקרקעין והנדל"ן בענייני קנייה ומכירה, לצד מאמרים וספרות במשפט העברי (לתנאי זכויות היוצרים והעתקה – לחץ כאן). בהתאם למהות המענה שאפשר להגיש לגולש במסגרת האתר, אין באמור לעיל ובאתר זה משום המלצה, חוות דעת מקצועית או ייעוץ או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד.

 

דרכי יצירת קשר:

טלפון: 077-5253416
פקס: 153-25712262
דוא"ל: shamahut@gmail.com
 
פנייה מקוונת באתר: לחץ כאן
 
המשרד ממוקם במרכז העיר ירושלים.